İÇ VALİDASYON

 


Deltal Otomotiv bünyesine adapte ettiği ileri ölçüm teknolojileri ile iç validasyonlarını gerçekleştirerek müşterilerine ileri kalite seviyelerinde hizmet vermekte ve tersine mühendislik uygulamaları yapmaktadır.

DÖKÜM SEKTÖRÜNE YENİLİKÇİ BAKIŞ AÇILARI KATMAKTAYIZ!

 
 
 


Sahip olduğumuz teknolojiler;

  • CMM (Cordinate Measuring Machine

Talaşlı imalat operasyonları gerçekleştirilmiş döküm parçaların teknik resimlere uygun şekilde ölçümlerinin gerçekleştirilmesi yapılmaktadır.

Ölçüm konusunda uzman kadromuz ve son sürüm ölçüm programlarımız ile müşterilerimiz ile aynı dili konuşabilmekteyiz.

 
 


  • Optic Scanner

Orta büyüklükteki grift parçaların dönen bir tabla yardımı sabitlenmesi ve uzun pozlama tekniği ile mikron mertebesinde taranması sonrasında 3D Model ile çakıştırılması yapılmaktadır. Hazırlanan ölçüm makroları ile onay süreçlerinde ölçüm yapılabilmektedir.


 
 
 


  • Laser Scanner

Portatif lazer tarama teknolojisi ile çok küçük parçalardan, büyük boyutlu makine ekipman ve kalıplara kadar bir çok nesneyi mikron mertebesinde, kısa zaman dilimlerinde tarayabilmekte ve 3D  Model ile çakıştırarak doğrulamasını gerçekleştirebilmekteyiz.
 
 
Model/kalıp imalatından mamul parçanın oluşumuna kadar her adımda, sahip olduğumuz ölçüm teknolojileri ile iç validasyonumuzu gerçekleştirerek her bir adımı kalite kapısı olarak tanımlamaktayız.

 

  • Yüzey Pürüzlülüğü Ölçme

 

 

  • Konturgraf

 

 

  • Spektrometre

 

 

 
 

 

 

 

Deltal Otomotiv San. Tic. A.Ş.

CONTACT FORM

How can we help you?

TOP